STEREO MUSIC - Wedding & Events
Stereo Music Weddings & Events olarak biz; Müzik, ses, ışık, truss, sahne sanatlarında hizmet veren aynı zamanda uzun yıllara dayanan tecrübesini ve profesyonelliğini kullanarak kişi – kurumlara özel mükemmellik prensibiyle çözümler sunan bir markayız.

Kaliteli müzik, kreatif ses-ışık-truss sistemlerimiz ve alanında uzman kadromuzla beraber firmamız; özel davetlerde, düğün, nişan, kokteyl, açılışlar, kongre organizasyonları, şirket yemekleri, yılbaşı balosu, ürün lansmanı, mezuniyet geceleri, konser organizasyonları gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?


01ÇÜNKÜ BİZ SİZİ TANIYORUZ

10 yılı aşkın süredir bu işi severek, geliştirerek ve profesyonelce yaptığımız için ihtiyaçlarınızı çok iyi biliyor ve çözümler üretiyoruz.

02SON TEKNOLOJİ SİSTEMLER

En son teknolojiyi takip ederek ve ses-ışık-sahne sistemlerimizi farklılık yaratacak şekilde sürekli yenileyerek başarılı olacağımızı biliyoruz.

03UZMAN KADRO YAPISI

Stereo music çatısı altında uzman kadromuz ile beraber, işlerinde çok iyi olan bir çok profesyonel ile (orkestra, dj (bay-bayan), sanatçı, menajer, acenta, organizasyon firması, mekan) çözüm ortaklığı yapıyoruz.